Pilnekrāna tveršana 2017.02.18. 230301

Ikebana Samadeva

Teorija un prakse ar dzīviem ziediem
+
Samadeva joga, lai būtu harmonijā, mierā un labā formā !
Zināšanas mākslinieciskajā kompozīcijā (proporcija,”Zelta griezums”) ļaus Jums noformēt:
māju, biroju, zāles…
Jūs uzzināsiet, ko tieši un kurās vietās vajag novietot, lai radītu harmoniju telpā!

iYsU6FgbEPLPyhqhBsO764QOzTlvqVDG9Uv1vGES_KmkHtgpn3DVB0JdrzxdCX2YZaZzcW7zAvx7gXTUCvnUWA6mCKaM4LhoU7YDQn7VHKHphHchZPmdVmhwU8igm90iGXumwbJK-f2uGkIHFDiI2w,,

12 mācību dienas
- tiem, kas vēlas pamodināt savu radošo potenciālu;
- iegūt skaistu profesiju “florists – dizainers”;
- iemācīties vienkāršus vingrinājumus labai pašsajūtai.
Ja Jums ir sapnis iemācīties radīt skaistumu un Jūs mīlat ziedus, tad šis mācību kurss – Jums!

iYsU6FgbEPLPyhqhBsO764QOzTlvqVDG9Uv1vGES_KmkHtgpn3DVB0JdrzxdCX2YZaZzcW7yCfx7gXTUCvnUWA4NH93YhQUX9Om3WyYa03ouiHpElnEvf_lm9htEHDuK50GtzdGJdYop0WsW6SP-4w,,Mācību maksa :
- ar priekšapmaksu līdz 30.martam – 205 EUR;
- ar priekšapmaksu līdz 10.aprīlim – 225 EUR;
- no 11.aprīļa – 245 EUR.
Mācību maksā ietilpst mācību materiāli un līdzekļi, t.sk. dzīvie ziedi.

Radītās kompozīcijas Jūs varēsiet paņemt līdzi un iepriecināt ar tām savus mājiniekus un draugus.
Mācību kursa beigās tiek izsniegts Francijas Universitātes “Samadeva” sertifikāts.
Ir iespējams atnākt uz pirmās dienas pusi BEZMAKSAS!
Pēc šīs programmas ir iespējams arī individuālais kurss 7 dienas x 5 stundas.
Piedāvājam arī Meistarklasi ziedu salona organizēšanā un atvēršanā.

Mācību kursa “Ikebana Samadeva” pasniedzēja - Jekaterina Jakovļeva:

  • Samadeva jcircleogas profesors, labklājības koučs;
  • nodarbojas ar floristiku jau 17 gadus;
  • kopš 2005.gada organizē un vada profesionālus kursus floristikā.

Pieraksts un sīkāka informācija pa tālr. 29228957, 29710717

massaz 1

APMĀCĪBA: WELLNESS-TRENERIS

WELLNESS TRENERIS 

pirmā sesija 10.-12. martā
otrā sesija 6.-8. maijā
trešā sesija tiek precizēta
ceturtā sesija tiek precizēta

 Sēdoš dzīvesveids, sasprindzinājums, kas saistīts ar stresu, nepareizs ķermeņa stāvoklis, darbs pie datora, atkārtotas darbības (darbības ar datorpeli) – tie ir tikai daži piemēri, kas noved pie sāpēm mugurā, kaklā un ekstremitātēs, kuras var ilgstoši iedarboties uz veselības stāvokli. Poliartrīti, lumbago (spējas sāpes), plaukstas pamatnes kanāla sindroms, kā arī visāda veida reimatismi, bloki un sasprindzinājumi, bojā mūsu dzīvi. Šādas problēmas ir īsta sociāla katastrofa un galvenais iemesls dažāda veida profesionālām saslimšanām. Jebkurš nepareizs mugurkaula skriemeļu un locītavu stāvoklis kairina blakus esošās nervu šķiedras, izsaucot sāpes un bremzē brīvu enerģijas cirkulāciju pa bioelektriskiem kanāliem (meridiāni, Siļsilļa), kas iet caur mugurkaula skriemeļiem un locītavām. Šie traucējumi iedarbojas netikai uz pašiem mugurkaula skriemeļiem un locītavām, bet arī ar tiem saistītiem orgāniem, kā arī uz mūsu jūtām, emocijām un domāšanu.

Wellness treneris, kas apguvis franču Brīvās universitātes Samadeva macību programmu, var ne tikai maigi izkoriģēt mugurkaula skriemeļu un locītavu mikroizmežģījumus, bet arī sniegt savam klientam resursus, lai uzturētu savu veselību: apmācīt veikt mugurkaula un locītavu paškorekciju, apmācīt veselīgam dzīves veidam, apmācīt dervišu jogas un laor nadi jogas vingrinājumiem, sniegt sapratni par cilvēka veselības avotu.
Citiem vārdiem, Samadeva Wellness treneris māca savus klientus būt veseliem, laimīgiem un labklājīgiem neatkarībā no dzīves apstākļiem un vecuma. Continue reading

ĢIMENES UN SISTĒMAS KONSTELĀCIJAS seminārs 16. septembrī

Ģimenes un sistēmas konstelācijas PĒC IDRISA LAORA METODES

2018.g. 16. septembrī

PROGRAMMĀ: IEVADS ĢIMENES UN SISTĒMISKAJĀS KONSTELĀCIJĀS JEB IZVIETOJUMOS, PRAKTISKI VINGRINĀJUMI  PRIEKŠ  VISIEM  KLĀTESOŠAJIEM,  KAD  KATRS  VARĒS  SAVIENOTIES  AR  SAVAS DZIMTAS SPĒKU, SAŅEM SPĒKU (ENERĢIJU) KĀDAI DZĪVES SFĒRAI.

SISTĒMISKAJĀ DARBĀ IDRISS LAORS NODOT VAIRĀKUS SISTĒMIJAS NOVIRZIENUS. VISPOPULĀRĀKĀS IR ĢIMENES UN SISTĒMISKĀS KONSTELĀCIJAS, KURAS ĻAUJ HARMONIZĒT SAVU IZCELSMES ĢIMENI UN AKTUĀLO ĢIMENI, KĀ ARĪ VEIKT DZIĻĀKU DARBU AR MŪSU SENČU PAAUDZĒM NO GADSIMTU DZIĻUMIEM, TAUTAS VĒSTURI UN SENČU ZEMI.

Dzimtas enerģija ir ļoti liels neapzināts spēks. Savas dzimtas atbalstu mēs bieži vien neapzināmies, bet tas tomēr eksistē. Jo labākas attiecības starp dzīvojošiem dzimtas locekļiem un jo gaišākas bija attiecības starp tiem kuru jau nav, jo stiprāka un lielāka ir dzimtas enerģija. Tad dzimtas enerģija plūst brīvi un katrs tagad dzīvojošais saņem to pilnā apmērā. Bet tā nenotiek vienmēr. Mēs varam to pat neapzināties, bet mūsu senču attiecības ietekmē mūs joprojām. Nozīmīgu lomu spēlē arī tas, kādi bija senči: ja dzimtā bija daudz sarežģītu situāciju, problēmu, ļaunuma…, tad viss šis negatīvisms rada dzimtas karmu un ietekmē šodien dzīvojošos. Un šī ietekme var pieņemt dažādas formas – no slimībam un nelaimes gadījumiem līdz dzīves neveiksmēm, grūtībām izveidot ģimeni, apziņas problēmam u.t.t.

SENČU KONSTELĀCIJAS – TIE IR IZVIETOJUMI SPĒKA (ENERĢIJAS) SAŅEMŠANAI. TIE STRĀDĀ AR JEBKURĀM PROBLĒMĀM, ĻAUJOT ATJAUNOT SAIKNI TUR, KUR TĀ IR PĀRTRŪKUSI PAAUDZĒS SAREŽĢĪTU, DAŽREIZ PAT ĻOTI SMAGU NOTIKUMU IESPAIDĀ. PIEMĒRAM: KARŠ, BADS, IZSŪTĪJUMI, ĢIMENES ĪPAŠUMA ATŅEMŠANA, TUVINIEKU ZAUDĒŠANA UTT., VAI ARĪ JEBKURAS CITAS GRŪTĪBAS, KURAS NOVĀJINĀJA MŪSU SENČUS TĀ, KA VIŅI NEĻĀVA DZIMTAS ENERĢIJAI TECĒT CAUR SEVI. TĀPĒC MUMS, VIŅU PĒCNĀCĒJIEM, ŠODIEN NAV PIETIEKOŠI SPĒKA, LAI ĪSTENOTU SAVU DZĪVI: VEIDOTU SAVU ĢIMENI, ATRASTU SEVI PROFESIJĀ, KĻŪTU VEIKSMĪGS, VESELS UN LAIMĪGS.

Kad Jums liekas, ka Jūs netiekat galā ar kaut ko vai gribat savā sirdī sajust vairāk laimes, vēršaties pie savas ģimenes vēstures. Paskataties vecās ģimenes fotogrāfijas, atceraties, ko Jūs zināt par saviem vecvecākiem. Mūšu senču dzīves un likteņu stāsti ir mūsu spēka avots. Kad mēs zinām savu ģimeni, mēs sajūtam īpašu bagātību! Ģimenes konstelācijas atklāj zināšanas par mūsu senču likteni un palīdz mums dzīvot pilnvērtīgi, pilnībā pieņemot dāvanas, kuras mums pienākas tikai tāpēc, ka mēs piedzimām! Bet kad mūsu dzīvē ir problēmas, tas nozīmē, ka saikne ar senčiem ir traucēta un mēs nevaram saņem visu enerģiju (spēku).

Vada  Aleksandrs Beļcers (Tušir) - Psihologs, bizness treneris, zinātnieks, Krievijas Psihogeneoloģiskās asociācijas prezidents, Libra Universite du Samadeva (Francija) vadošais pasniedzējs, semināru un treniņu autors un vadītājs pasaulē, vairāk kā 12 gadus praktizē sistēmiskos ģimenes izvietojumus.

Dalības maksa – 5 EUR. Individuālā konstelācija – 100 EUR

Norises vieta: Rīga Baznīcas iela 39
Info: Инфо: http://www.samadeva.lv” www.samadeva.lv,

tālr. 29710717, 29374832