Enerģētiskā Hakim masāža

Eifoniskie un enerģētiskie pieskārieni -

HAKIM MASĀŽA mugurai

•    Eifoniskā Hakim masāža mugurai.
Šī enerģētiskā muguras masāža tika praktizēta, kopš seniem laikiem Hakim (dziednieku) brālībā, kura mājoja Tuvajos Austrumos. Šī masāža atjauno mugurkaula diskus , maigi izstiepj mugurkaulu, atgriežot dvēseles mieru.
Ritmiska kustību atkārtošana ieved ķermeni rezonansē ar dabīgiem ritmiem. Mainot kustības, kuras tiek ievērotas precīzi saskaņā ar protokolu tiek atjaunota enerģijas cirkulācija, atjaunoti mugurkaula diski, samazināta muskuļu spriedze, izlaboti mugurkaula mikroizmežģījumi. Vienlaicīgi spēcīga un maiga, šī masāža var tikt praktizēta terapeitiskām vajadzībām vai pašsajūtas uzlabošanai un relaksācijai.

seansa ilgums 60 min. un maksa 30 Eur, pieraksts pa tālr. 29750603

Manuālās dervišu tehnikas

mugurkaulam un locītavām
Metodes prezentācija
• Balsta kustību aparāta problēmu risinājums.
Sēdošs dzīves veids, stresu izsaukta spriedze, ilgstoša nepareiza stāja, darbs pie datora, monotons darbs (piem. pie konveijera) – tie ir tikai daži no muguras ,kakla un ekstremitāšu sāpju iemesliem, kas var ilgstoši ietekmēt veselības stāvokli. Periartrīts, muguras sāpes, reimatisms, bloki , nepietiekama lokanība , rada ciešanas. Šīs slimības rada īstas sabiedrības veselības problēmas: balsta – kustības aparāta problēma ir pirmā profesionālās saslimšanas problēma. Jebkura nepareiza locītavas pozīcija kairina blakus atrodošos nervu. Tas izsauc sāpes un traucē brīvi plūst enerģijai pa bioelektriskiem kanāliem (silsilla), kuri iet cauri locītavām. Enerģētiskās plūsmas traucējumi iedarbojas uz visiem orgāniem, kas ir saistīti ar šiem kanāliem , psihes īpatnībām, kas saistītas ar šiem kanāliem.
Locītavu ārstniecība saistīta ar oriģinālu metodi , kuras avots meklējams senajās tradīcijās, kuras saskaņojas ar mūsdienu medicīnas atklājumiem: kibernētisko neirobioloģiju un bioelektriskiem informatīviem kanāliem. Šī metode ļauj maigi izlabot locītavu izmežģījumus, kuri izsauc sāpes un diskomfortu . Metode stimulē locītavu atjaunināšanos un veic globālu ietekmi uz organismu caur enerģētiskās plūsmas atjaunināšanu.
•    Locītavu paškorekcija
Locītavu paškorekcija- vienkāršas un viegli apgūstamas tehnikas, kuras atļauj tikt galā ar mikroizmežģījumiem. Izveidotas , kā pašārstēšanās, tās ļauj sevi izārstēt vai novērst slimību, kuras tiek izsauktas ar neizbēgamu monotonu darbu. Ļauj noņemt muskuļu spriedzi, novērst iekaisumus, un iedarboties uz smadzenēm sūtot paziņojumu par „pareizu darbu”. No jauna tiek atjaunota harmoniska enerģijas plūsma visa ķermeņa  meridiānos un enerģētiskajos kanālos.

Seansa ilgums 40-50 min., pieraksts pa tālr. 29374832