Lou Jong Dao Te Ki

U JONG DAO TO KI  (Lou Yong Tao Tö Qi) - NO ĶĪNAS LĪDZ TIBETAI

Iepazistināšana ar metodi
• Ātra apmācība, tūlītēji efekti
Lu Jong Dao To Ki (Lou Yong Tao Tö Qi) – ķīnas- tibetas enerģētiskā metode veselības un ilga mūža saglabāšanai. Šīs prakses mērķis ir sakārtot ķermenī harmoniski enerģiju, lai atjaunotu fizisko un psiholoģisko līdzsvaru. Lu Jong Dao To Ki specifika ir ātrā apmācība. Lai apgūtu Ki Gong un Tai Či ir vajadzīgi mēneši un pat gadi. Lu Jong Dao To Ki tā ir forma, kuru var apgūt dažu dienu laikā un nevajag ilgi darboties, lai būtu redzams rezultāts. Dalībnieks to var sajust jau no pirmās nodarbības. Metode sniedz nekavējošu efektu, kā uz ķermeni, tā uz prātu, jo tā ir integrēta psiho-ķermeņa prakse, kura caur ķermeņa kustībām un tā nekustīgumu apvieno uzreiz divas svarīgas komponentes: koncentrāciju ( dažreiz tas ir minimums, kas ir pieejams iesācējam, bet minimums tas jau ir sākums!), kā arī otrais elements – tā ir spēja vizualizēt.

• sajust Ki (Qi) enerģiju ķermenī
Lu Jong Dao To Ki princips ir piesaistīt enerģiju Ki no telpas un dabas bezgalības ķermenim, lai tā ļautu plūst Ki enerģijai pa ķermeni un sevišķi tajās vietās , kur tā ir bloķēta. Bieži šis bloks parādās kā nemiers vai slimība. Kad enerģija atkal cirkulē pa meridiāniem jeb enerģētiskām līnijām harmoniski, tad mēs no jauna sajūtamies veseli, enerģijas un dzīvīguma pilni, un nonākam harmonijā ar sevi un apkārtējiem. Kustības ir vieglas un vienkāršas un rada vieglas, elegantas dejas iespaidu. Tās ietver procesus, kas atbrīvo lieko kontroli,  rada atbrīvošanos un ķermeņa, un prāta atjaunošanos.
Apmācība notiek trīs etapos:
-    mācamies pareizi izpildīt kustības.
-    mācamies sajust Ki enerģijas kustību.
-    Trešais etaps ļauj panākt visu prāta procesu skaidrību un sasniegt meistarību.

• Nei Gong  „slepenā ceļa” enerģētiskā higiēna
Nei Gong burtiski nozīmē „iekšējais darbs”. Šis termins apvieno daudzas enerģētiskās prakses, kas sākās līdz ar lielo Ķīnas reliģiozi filozofisko sistēmu – Daosa alķīmiju. „Slepenā Ceļa Nei Gong” zināšanās nodeva meistars Huan Zen Huy – Dao gudrajs, patriarhs Chen Yen tradīcijas, kura ir ļoti tuva tantriskā budisma formai, līdzīgi Tibetas budismam Dzogchen.

Nodarbības notiek grupā un ir iekļauti abonementā.

Abonementa maksa: 5 nodarbības – 35 Eur