Laor Nadi Joga

Nadi joga tā ir neintensīva un maiga jogas forma. Šo vingrinājumu mērķis ir Nadi (enerģētisko kanālu ) savienošana. Šo savienojumu rezultātā iegūstam labu pašsajūtu, līdzsvarotas emocijas un skaidrību domās.

Nadi- tie ir enerģētiskie kanāli, kuri iet caur visu ķermeni, ļaujot Oija dzīvības enerģijai cirkulēt visās ķermeņa daļās; katrā orgānā , dziedzerī, un smadzenēs. Nadi ir savienoti ar apkārtējo telpu un čakrām (enerģētiskiem centriem) . Nadi nodrošina visu formu informācijas apmaiņu ķermenī, līdz pat vissīkākajām šūnām. Saskaņā ar Nadi jogas filozofiju  katra fiziskā, emocionālā, intelektuālā problēma, kā arī problēmas attiecībās, ar apkārtējo pasauli un pat garīgajā sfērā ir saistītas ar enerģijas cirkulācijas traucējumiem enerģētiskajos kanālos. Nadi jogas tehnikas palīdz atjaunot šos savienojumus, radot pamatu labai pašsajūtai un veselības uzlabošanai.
•           Prieks un iekšējais līdzsvars
Tipveida Nadi jogas nodarbībā ar cieņu izturas pret vingrinājumu izpildes bioloģisko kārtību. Kā rezultātā netiek traucēta organisma funkcionālo sistēmu darbība (asinsvadi, muskuļi, locītavas un nervu sistēma), bet tieši otrādi, ir vieglāk tos atgriezt līdzsvarā. Rezultāts ir laba pašsajūta, veselība, miers, prieks un iekšējais līdzsvars.
-    Nadi joga veidota no vienkāršiem vingrinājumiem, kustībām un pozīcijām, tiek praktizēta tādā veidā, ka katra ķermeņa daļa saņem labumu . šajā sakarā svarīgi ir praktizēt to sekojot tipveida sesijas protokolam, veicot pareizā secībā kustības ,pozas elpošanas un koncentrācijas vingrinājumus.
•           Ieklausīties savā ķermenī,
Katrai Asanai ir sava noteikta iedarbība: sildoša vai atsvaidzinoša, nomierinoša vai stimulējoša, tādai kas aktivizē enerģētisko plūsmu vai ļaujot enerģijai krāties ķermenī. Tāpat svarīgi ir iziet visas cilvēka pozīcijas, vertikālo,sēdošo un guļošo. Katrai no šīm pozīcijām ir sava nozīme un Asanas ir adaptētas tām
Praktizējot šos fiziskos vingrinājumus apzināti, mēs attīstām intuīciju un spēju uztvert, kas ir labs un no kā labāk izvairīties, kas ļaus mums dzīvot harmoniskāku un veselīgāku dzīvi.

Nodarbības notiek grupās pēc izvēles un ir iekļauti abonementā.

Abonementa maksa: 5 nodarbības -35 Eur