27

Reiki Dao De Ki

Reiki ir vienkārša un efektīva atveseļošanās, relaksācijas, jaunu spēku atjaunināšanās metode, kuru praktizē ar roku uzlikšanu un pieskaršanos uz sevis un citiem cilvēkiem. Tā ir tradicionāla metode Japānā, kuru pasniedz daudzās dažādās skolās. Reiki (no japāņu valodas” – universālā dzīvības enerģija”) ir tehnika enerģijas harmonizācijai saņēmējā (klientā) un praktizētājā. Ja Reiki praktizētājs atrodas garīguma meklējumos, tad Reiki prakse var pakāpeniski palīdzēt cilvēkam nonākt līdz pašrealizācijai .

Reiki enerģija var tikt novirzīta uz objektu vai situāciju, viņa tecēs tur, kur parādīsies vajadzība. Unikāla starp daudzām Reiki skolām, kuras šodien ir pazīstamas visā pasaulē, Reiki Dao To Ki nāk no avota, kurš bija vēl pirms tās parādīšanās Japānā. Tā ir Ķīnas patriarhu Čen Jen Reiki līnija, kuru Idrisam Laoram nodeva meistars Huan Čženj Ui. Un no Idrisa Laora tālāk viņa tuvākajai skolniecei Ennejai Tess Griffit. Huan Čženj Ui bija daoistu dziednieks un Čen Jen – tantriskās budisma formas, kura ir līdzīga Tibetas budismam Dzogčen un kura rezultātā radās Japāņu Singon, Meistars. Reiki prakses Čen Jen meistari Ķīnā apmācīja jau pirms tā bija sasniegusi Japānu. Turpināja to darīt 20 gadsimtā un šodien neatkarīgi no tā, ka Reiki izplatījās Rietumos caur Havajo Takatas kundzi pa Čudžiro Haijaši un Mikao Usui līniju.

Labvēlīgais efekts no Reiki Dao To Ki ietver sevī:

- dzīves spēku atgriešanos,

- sāpju samazināšanos, toksīnu izdalīšanos,

- atbrīvošanos no stresiem, nedrošības, negatīvām emocijām,

- koncentrācijas uzmanības un atmiņas uzlabošanās,

- ķermeņa un prāta dziļu relaksāciju, mierīgu un atjaunojošu miegu,

- mūsu attiecību dabīgu uzlabošanos ar apkārtējiem cilvēkiem,

- pašpārliecinātības un pašvērtējuma palielināšanos,

- jūtīguma palielināšanos sajūtu orgānos: redze, dzirde, oža, garšas, taustes,

- atbildības un drošsirdības attīstība, līdzjūtības,

- pieņemšanas un mīlestības sajūtu pastiprināšanās pret citiem cilvēkiem.

Atbrīvojot enerģētiskos blokus, Reiki atļauj atbrīvot iekšējos konfliktus un uzkrātos stresus, piedodot mums spēkus dažādās dzīves situācijās. Tāpat Reiki stimulē mūsu pašizdziedināšanās spēku.

Reiki seanss ilgst 1 stundu. seansa maksa 25 EUR

Pieraksts pa tālr. 29465053 Ivars, 29374832 Irina